Boluspor

Boluspor’da Cumali Banko

Lige Koronavirüs arasının verilmesinden sonra Boluspor futbol takımının geçmiş mücadelelerinin değerlendirilmesi neticesinde; teknik direktörlerin Cumali’den vazgeçemedikleri belirlendi. Bilindiği üzere ligdeki 28. Haftanın sonrasında ligler bir süreliğine ertelendi. Bu kapsamda geçtiğimiz 28 hafta maçlarına bakılara Boluspor’lu futbolcuların performansları değerlendirildi.

Ligde oynadığı maçlarda toplamda 25 puan toplayabilen Boluspor’un ligde 15. Sırada yer aldığı biliniyor. Özellikle son haftalarda bir çıkış yakalamayı başaran Boluspor’un sayede son 3 hafta içerisinde toplamda 7 puan topladığı da biliniyor. Düşme hattının bir sıra üzerinde yer alan takımın favori oyuncuları arasında Cumali Bişi yer alıyor!

3 Hoca da Cumali Dedi

Geçtiğimiz 28 maç boyunca toplamda 3 farklı teknik direktör ile çalışan Boluspor, Cumali Bişi’den vazgeçmiyor! 3 farklı teknik adam döneminin de vazgeçilmez futbolcuları arasında yer alan Bişi; toplamda 2080 dakika süreyle sahada kaldı.

Boluspor’un en çok sahada yer alan futbolcusu unvanına sahip olan Cumali Bişi’yi toplamda 2001 dakika sahada kalan Hayrullah Bilazer’in takip ettiği de belirtiliyor.