Boluspor

Boluspor Taraftarlarından Anlamlı Pankart

Son zamanların gündemi olarak karşımıza çıkan Covid-19 Coronavirüs’le mücadele eden sağlık çalışanlarına Boluspor taraftarlarından anlamlı pankart! Yaşanılan Coronavirüs pandemisi yüzünden fedakar bir şekilde çalışmak durumunda kalan sağlık çalışanlarına özel bir pankart hazırlayan taraftarlar; sağlık çalışanlarına desteklerini açıkladılar.

Hazırlamış oldukları pankartı alınan güvenlik önlemleri nedeniyle hastane girişine asamayan taraftarlar, sağlık çalışanlarına desteklerini açıkladılar. Yarenler taraftar grubu tarafından hazırlanan pankartta; ‘’emekleriniz hiçbir zaman unutulmaz’’ denildi.

Taraftarlar Sosyal Medyadan da Destek Açıkladı

Boluspor Yarenler taraftar grubunda hazırlanan pankart sonrasında; yine aynı taraftar grubu bir açıklamada da bulundu. Yaptıkları açıklamada; sağlık çalışanlarının ailelerinden ve kendi hayatlarından fedakarlık yaparak; gecelerini gündüzlerine kattıklarından söz etti. Ayrıca dünyayı ve ülkemize karşı büyük bir tehdit olarak görülen Coronavirüse karşı yoğun bir şekilde mücadele veren doktor ve sağlık çalışanlarına desteklerini açıklayan Yarenler Grubu; sosyal medya hesaplarından da desteklerini açıkladı.

Yapmış oldukları açıklamada Bolu’luları evde kalmaları konusunda da uyaran taraftar grubunun #EvindeKal tagına da destek olduğu belirtildi. Bütün sağlık çalışanlarını yürekten tebrik eden Boluspor’un taraftar grubu tüm vatandaşların da evlerinde kalmaları gerektiğini sözlerine ekledi.