moral bulan Boluspor

Moral Bulan Boluspor Altınordu’yu Gözüne Kestirdi

Son 3 haftada aldığı 7 puan ile lige tutunan ve küme düşme potasından kurtulan Boluspor 29. haftada oynyacağı Altınordu karşılaşmasının hazırlıklarını başlattı. Keçiörengücü ve Adanaspor galibiyetlerinin ardından zorlu Bursaspor deplasmanından da 1 puan çıkararak moral bulan Boluspor Altınordu’yu gözüne kestirdi. Kırmızı beyazlılar sahasında oynayacakları karşılaşmadan mutlak 3 puan istiyor.

Boluspor Antrenmanından Notlar

Son haftaların formda ekibi Boluspor teknik direktörü Fırat Gül ile yakaladığı çıkışı sürdürmek için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. 29. haftada oynanacak Altınordu karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlılar Fırat Gül yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana ısınma hareketleri ve koşu ile başladı. Sonrasında dar alanda pas ve 5’e 2 top kapma ile devam edilerek antrenman tamamlandı. Kaleciler de kaleci antrenörleri ile çalışmalarını sürdürdü.

Boluspor’da Keyifler Yerinde

Gerçekleştirilen antrenmanda oyuncuların keyifli ve moralli oldukları objektiflere yansıdı. Son 3 haftada alınan önemli sonuçlar ile moral bulan Boluspor lige tutundu. Kalan 5 karşılaşmadan da alınacak iyi sonuçlarla ligi daha üst sıralarda bitirmek isteyen ekipte hazırlıklar son hızıyla devam ediyor. Boluspor 21 Mart Cumartesi saat 19.00’da sahasında Altınordu ile karşı karşıya gelecek.