Fırat Gül Boluspor'da başarılı

Teknik Adam Fırat Gül Boluspor’da Başarılı Olmak İstiyor

Boluspor’da Osman Özköylü’nün kan değişimin faydalı olacağını düşünerek takımdan ayrılmasının ardından göreve Fırat Gül getirilmişti. Fırat hoca göreve geldiğinde 18 puanla küme düşme hattında yer alan Boluspor çıkışa geçti ve üst sıralara yükseldi. Fırat Gül ile 4 karşılaşmaya çıkan Boluspor 7 puan toplayarak küme düşme hattının üstüne çıktı. Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül Boluspor’da başarılı olmak istiyorum açıklamasında bulundu.

Fırat Gül: Başarılı Olmak İçin Geldim

Alınan iyi sonuçların ardından açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Fırat Gül takımın durumundan memnun olduğunu ifade etti. Gül: ”Boluspor’da başarılı olmak için geldim. Sıkıntılı bir süreçte aldığımız iyi sonuçlarla ateş hattından kurtulduk. Şimdi hedefimiz küme düşme hattından uzaklaşmak. Kalan karşılaşmalarda alacağımız sonuçlarla hedefimize ulaşacağız.” açıklamasında bulundu.

Fırat Gül’ün Boluspor Karnesi

Boluspor ile ilk karşılaşmasına Giresunspor deplasmanında çıkan Fırat hoca 2 – 0 mağlup olarak eli boş dönmüştü. Sonrasında Keçiörengücü deplasmanında 1 – 0 kazanarak moral bulan Boluspor evinde oynadığı Adanaspor karşılaşmasından da 3 puan çıkarmayı başardı. Küme düşme hattındaki rakibi Adanaspor karşısında kazanarak üstüne çıkan Boluspor 28. haftada ise zirve mücadelesi veren Bursaspro deplasmanından 1 puanla döndü. 4 karşılaşmada 7 puan çıkaran Fırat Gül Boluspor’da başarılı bir grafik ortaya koydu.