altın değerinde 1 puan aldık

Osman Özköylü: Altın Değerinde 1 Puan Aldık

TFF 1. Lig 20. haftada sahasında ligin favori ekiplerinden BB Erzurumspor’u konuk eden Boluspor sahadan 1 – 1 beraberlikle ayrıldı. Karşılaşma sonrası basın mensuplarının karşısına geçen Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ”Ligin en iyi ekiplerinden birine karşı altın değerinde 1 puan aldık.” açıklamasında bulundu.

Özköylü: Hazır Olmayan Bir Takımla Puan Aldık

Teknik Direktör Osman Özköylü açıklamasına şöyle devam etti ”Takımımız henüz uyum sürecini atlatamamasına rağmen rakibimizden daha iyi oynadık. Ligin en iyi takımlarından birine karşı kazanabilirdik. Ligin ortalamasının üstünde Beşiktaş’ı elemiş bir takımdan alınan 1 puan için mutluyuz.” Oyuncularının karşılaşmada gösterdiği performanstan çok memnun kaldığını ifade eden hoca uyum sorununun atlatılması ve sakat oyuncuların takıma katılması ile daha iyi bir Boluspor olacağını söyledi.

Özköylü: Penaltı Çok Ağır Bir Karardı

Boluspor’un yediği gol öncesi penaltı pozisyonu hakkında da konuşan Osman Özköylü pozisyona penaltı verilmesinin çok ağır bir karar olduğunu ifade ederek ”Bu pozisyonlarda penaltı çalınacaksa her maçta en az 3 penaltı verilir.” diyerek sitem etti. Bu ağır karara rağmen altın değerinde 1 puan aldık diyen hoca oyuncularını tebrik etti.