İstanbulspor - Boluspor hakemine tepkiler

Boluspor Camiasından İstanbulspor Boluspor Hakemine Tepkiler Geliyor

TFF 1. Lig’de son sırada yer alan Boluspor 23. haftada İstanbulspor’un konuğu olacak. 23. hafta karşılaşmalarının hakemlerinin açıklanmasının ardından kulüp yetkilileri, Teknik Direktör Osman Özköylü ve taraftarlardan büyük tepki geldi. Boluspor camiası İstanbulspor başkanı ve hocasının hemşerisi olan Trabzon bölgesi hakemi Ramazan Keleş isminin bu karşılaşmaya verilmesinin manidar olduğunu düşünüyor. Boluspor camiasından İstanbulspor Boluspor hakemine tepkiler yükselerek devam ediyor.

Taraftarlardan Hakem Tepkisi

Pazar günü oynanacak TFF 1. Lig 23. hafta karşılaşması İstanbulspor – Boluspor hakeminin Ramazan Keleş olarak açıklanması taraftarları çılgına çevirdi. Sosyal medyada binlerce paylaşım yapan taraftarlar Trabzon bölgesi hakeminin Trabzonlu başkanı, yöneticileri ve teknik adamı olan bir kulübün karşılaşmasına verilmesine sert tepki gösterdi. Boluspor taraftarları yaptıkları paylaşımlarda hakemin kararlarını dikkatle takip edeceklerini de ifade etti.

Osman Özköylü: Hakemler Birileri İçin Düdük Çalmasın

Hakem hatalarından yakınan Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü geçtiğimiz haftalarda sert tepkiler vermişti. İstanbulspor Boluspor hakemine tepkiler artarken Osman Özköylü de eleştirenlerin arasına katıldı. Yine hakemleri eleştiren Özköylü ”Birileri için değil, adalet için düdük çalsınlar. Kart göstermek için bahane arayanları unutmayacağız.” açıklamasında bulundu.