Boluspor İlk Galibiyetine Ulaştı; 2-0

TFF 1. Lig heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. İlk galibiyetlerine yaşayanların haftası olan TFF 1. Lig’in dördüncü haftası, nefes kesecek karşılaşmalara ev sahipliği yapıyor.

Dördüncü hafta maçı için Boluspor ile Kocaelispor aynı sahada buluşurken Bolu ekibi ev sahibi ekip oldu. Karşılaşma Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanırken kazanan takım Bolu ekibi oldu.

Ekip ilk yarıda arka arkaya attıkları goller ile zafere ulaşırken aynı zamanda TFF 1. Lig’deki ilk zaferlerini de elde etmiş oldular. Bolu ekibi henüz 2. Dakikadayken ilk gol sevincini yaşattı ve skor tablosu 1-0 oldu. Bertu Alican Özyürek gol sevincinin sahibi olurken ikinci gol sesinin gelmesi gecikmedi.

Kabongo Kasongo’dan 40. Dakikada gelen gol skor tablosunu 2-0 yaptı. İkinci yarı daha sessiz geçerken başka gol sesi duyulmadı ve mücadele 2-0 skoruyla Bolu ekibinin galibiyetiyle son buldu.

Boluspor İlk Puanlarını Aldı

Nefes kesen TFF 1. Lig’in dördüncü hafta maçında Boluspor ekibi kendi sahasında Kocaelispor ekibini ağırladı. 2 gol sesiyle kazanılan zafer, Boluspor’un TFF 1. Lig’deki ilk zaferi olurken aynı zamanda Bolu ekibine ilk puanlarını getiren mücadele olma özelliğini de taşıdı.

3 puanını alan Bolu ekibi 14. Sırada kendisine yer buldu. Diğer taraftan Kocaelispor ekibi puansız bir şekilde sahada ayrıldı ve aldığı bir galibiyet ve bir beraberlik puanı ile toplamda 4 puan sahibi olarak 12. Sırada kendisine averaj farkıyla yer buldu.

Boluspor – Kocaelispor Karşılaşma Kadroları

Boluspor’un ilk puanlarını aldığı mücadelede formasını terleten isimler şu şekilde yer aldı;

Boluspor: : 1. Gentian Selmani, 3. Abdurrahim Dursun, 4. Fethi Özer, 8. Eray Ataseven, 10. Dejvi Bregu, 21. Odise Roshi, 22. Mehmet Zahit Çınar, 23. Kabongo Kasongo, 50. Ali Keten, 66. Abdurrahman Canlı, 67. Bertu Alican Özyürek

Kocaelispor: 17. İsmet Yumakoğulları, 6. Mehmet Taş, 7. Musa Nizam, 8. Yılmaz Özeren, 12. Atila Turan, 18. Johanna Ochieng Omolo, 20. Georges Constant Mandjeck, 27. Semih Karadeniz, 29. Michael Pereira, 77. Benhur Keser, 99. Bahattin Keser