TANJU ÖZCAN, BAŞKAN ABAK’I KONUK ETTİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor’un yeni başkanı Savaş Abak ve ekibinin makamında konuk etti. Yakın zaman önce gerçekleştirilen kongrede Boluspor’a başkan seçilen Savaş Abak, bu görevi 6 yıl önce de üstlenmişti.

Boluspor’da başkanlık görevine başlayan Savaş Abak ekibiyle birlikte hem tebrikleri kabul etmeye hem de ziyaretlere başladı. Başkan Abak ve ekibi, geçtiğimiz sezon kulübün ligde kalmasında büyük rol oynayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret edip kendisine Bolu’nun plakası olan 14 numaralı arkasında Tanju Özcan’ın adının yazılı olduğu formayı hediye edip teşekkürlerini sundu.

Tanju Özcan 1

TANJU ÖZCAN ESKİ BAŞKAN İLE TARTIŞMIŞTI

Bolu Belediye Başkanı Sayın Özcan da ziyaretleri için yeni yönetime ve yeni başkan Abdullah Abak’a teşekkür etti. Birkaç gün önce gerçekleştirilen seçim sırasında Tanju Özcan ile Boluspor eski başkanı Abdullah Abat arasında tartışma yaşanmış, kongrede ortam bir hayli gerilmişti. Oldukça zor bir sezon geçiren Boluspor, geride kalan 2021 2022 futbol sezonunda küme düşme tehlikesi ile karşı karşıyayken o dönem başkanlık koltuğunda oturan Abdullah Abat, ekibiyle birlikte istifa etmişti. Kongre sırasında bu olayı hatırlatan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eski başkan Abat’ı Boluspor’u yüzüstü bırakmakla suçlamış ve ikili arasında tartışma çıkmış, ortam gerilmişti. Geçtiğimiz sezonun son 4 haftasına başkansız giren Boluspor’da Tanju Özcan takıma sahip çıkmış ve ligdeki son 4 maçını da kazanmayı başaran Boluspor lige tutunmuştu. Benzer bir şeyi bu sezon yaşamak istemeyen takımda bütün şehrin birlik olması gerektiğine inanılıyor. Yeni Başkan Savaş Abat da bu doğrultuda çalışmalarına devam diyor.

Boluspor Vali

VALİ DE ZİYARET EDİLDİ

Boluspor Başkanı Savaş Abak, sadece Bolu Belediye Başkanı Sayın Özcan’ı değil, Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı da makamında ziyaret etti ve kendisine adının yazılı olduğu 14 numaraları bir forma hediye etti. Ziyaretten çok memnun olduğunu belirten Vali Erkan Kılıç yaptığı açıklamada, “Bolulu Hemşerilerimizin, iş insanlarımızın ve bizlerin de destekleriyle ilimizin marka değeri olan Boluspor’un çok daha iyi noktalara geleceğine gönülden inanıyorum.” dedi.

Boluspor’un çiçeği burnunda başkanı Savaş Abak, seçimin ardından yeni yapılanma ve birlik mesajı vermiş, herkesi yeni yönetime ve Boluspor’a desteğe davet etmişti. Kulübün sıcak paraya ve ciddi bir gelire de ihtiyaç duyduğunu belirtmişti yeni başkan. Bu bağlamda yeni sezon kombine biletlerinin satışına da başlayan Boluspor’da yönetim taraftardan takıma sahip çıkmasını ve imkanı olanların mutlakla kombineleri almasını da bekliyor. Kombine fiyatlarını olabildiğinde uygun tutmaya çalıştıklarını dile getiren yeni yönetimin belirlediği fiyatlar ise şöyle;

Numaralı Tribün: 1600 ₺

Kapalı 300 ₺

Maraton 300 ₺

Maraton (öğrenci) 100 ₺

Kale Arkası 150 ₺

20 Haziran Pazartesi günü satışa çıkarılacak olan kombine biletlerini taraftarlar, Bolu Atatürk Stadyumu Pasolig gişesinden ya da pass.com.tr internet adresinden temin edebilirler.