Boluspor futbol takım

Boluspor’da Korona Testi Sonuçları Açıkladı

Geçtiğimiz günler itibariyle liglerin ne zaman başlayacağına dair netlik durumunun ortaya çıkmasına paralel olarak takımlar da oyuncularını korona virüs testinden geçirmeye başladı. Bu kapsamda Boluspor futbol takımı da oyuncularını korona virüs testinden geçirdi. Boluspor takımının kulüp başkanı yaptığı açıklamada korona virüs testinin sonuçlarının negatif olduğunu ifade etti.

Boluspor yönetimi futbolculara ve teknik heyete uygulanan korona virüs testinin sonuçlarının negatif olduğunu açıkladı. Kulübün internet sayfasındaki açıklamaya göre, teknik ekip, futbolcu ve kulüp çalışanlarına uygulanan korona virüs testinin negatif çıktığı ifade edildi.

İşte Açıklamanın Detayları

Boluspor futbol takımı yönetiminden yapılan açıklamaya göre futbolcu, teknik ekip ve çalışanlara korona virüs testi yapıldığı belirtildi. Bu testlerin sonuçlarının açıklandığı ifade edilerek, herhangi bir şekilde pozitif vakanın tespit edilmedi de vurgulandı.

Söz konusu testin sadece futbolcular, teknik ekip ve çalışanlara uygulanmadığı da ifade edildi. Bu kapsamda kulüp başkanı da dahil olmak üzere idari personele de testlerin uygulandığı ifade edildi. Korona virüs salgınına karşı hassas bir sürecin içerisinde yer alındığının belirtildiği açıklamada lig hazırlıklarının başladığı da ifade edildi.