Boluspor takımının Brezilyalı oyuncusu

Brezilyalı Oyuncudan Ayrılık Haberi

Boluspor takımının Brezilyalı oyuncusu Dodo ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon başında Katar’dan ülkemize gelen yetenekli oyuncunun Boluspor takımından ayrılma kararı aldığı ifade ediliyor. Yetenekli oyuncunun Boluspor’da pek bir performans gösteremediği de ifade edildi.

Korona virüs sürecinde liglere ara verilmesi sonrasında pek çok takımda da ayrılıklar yaşanıldığı ifade ediliyor. Bu kapsamda Boluspor takımının Brezilyalı oyuncusu Dodo ile yollarını ayırdığı ifade ediliyor. Qatar Sport Club Takımından Boluspor takımına transfer olan Dodo’nun yeni takımında pek bir varlık gösteremediğim de ifade ediliyor.

Brezilyalı Dodo Ayrıldı

Şimdiye kadar Boluspor takımda toplam 18 maça çıkan Dodo, bu maçlarda pek bir varlık da sergileyemedi. Bu kapsamda Boluspor takımının Brezilyalı oyuncusu ile yollarını ayırdığı ifade ediliyor. Edinilen bilgilere göre korona virüs sürecinde futboldan ayrı kalan Dodo, artık Bolu’ya geri dönmeyecek.

Boluspor’da forma giyen Brezilyalı futbolcunun ligin kalan maçlarında da görev almayacağı ifade ediliyor. Öte yandan kırmızı beyazlı takımın liglerin açılışı haberi sonrasında antrenman çalışmalarına başladığı da ifade ediliyor.