taraftar grubu Yarenler,

Yarenlerin Kampanyası Büyük İlgi Gördü

Boluspor futbol takımının taraftar grubu Yarenler, yapmış olduğu kampanyalarla adını bir kez daha duyurmayı başardı. Yaşanılan korona virüs pandemisi sürecinde düzenledikleri yardım kampanyasıyla ihtiyaç sahiplerine erzak desteğinde bulunan Yarenler, örnek davranışlara da imzasını atıyor.

Yarenler taraftar grubunun korona virüs sürecinde başlattığı yardım kampanyasının yoğun bir şekilde ilgi gördüğü ifade ediliyor. Bu kapsamda takımın Ramazan ayı dolayısıyla bir yardım kampanyası daha başlattığı ifade ediliyor. Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmak üzere erzak yardımı kampanyasına vatandaşlardan da yoğun bir ilgi gösterildiği ifade ediliyor.

Yarenlerden Erzak Kolisi Kampanyası

Yapmış olduğu kampanyalarla adını sıklıkla duyurmayı başaran taraftar grubu Yarenler, Ramazan ayı dolayısıyla erzak kolisi yardımı kampanyası başlattı. Vatandaşlardan da bu kampanyaya etkili bir şekilde desteğin geldiği de ifade ediliyor. Bolusspor futbol takımının taraftar grubu olan yarenler, yine örnek bir çalışmaya imzasını atıyor!

Ramazan ayı dolayısıyla düzenledikleri ve 15 gün kadar süren kampanyayı tamamladıklarını ifade eden Yarenler, bu kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü de açıkladı. Bu kapsamda şimdi de Bayram Ayakkabısı bizden kampanyası düzenleyen Yarenler, yaptıkları örnek davranışlarla ilgi topluyor.

Güncel Yazılar