Boluspor Başkanı

Boluspor Başkanından Önemli Açıklamalar

Boluspor Başkanından Önemli Açıklamalar

Liglerin 12 Haziran tarihi itibariyle başlayacak olması sonrasında futbol takımlarının da antrenman çalışmalarına başladıkları biliniyor. Bu kapsamda Boluspor futbol takımı da antrenman çalışmalarına başlamış bulunuyor. Konuya dair önemli açıklamalarda bulunan Boluspor Başkanı; yaşanılan sürece dair önemli bilgiler verdi.

Boluspor futbol kulübü olarak antrenman öncesinde korona virüs testi yaptırdıklarını ifade eden başkan; Neciğ Çarıkcı; bazı futbol takımlarının henüz test yaptırmadığını ifade etti. Bu durumun riskli bir durum olduğunu ifade eden başkan, süreçte duydukları haberlerden de üzüntü duyduklarını ifade ediyor.

Takım Olarak İyiyiz

Takım olarak oldukça iyi olduklarının altını çizen Bolsupor Başkanı; ancak duydukları birtakım haberlerin kendilerini üzdüğünü de ifade etti. En başta yaşanılan sürecin futbolcuların psikolojisini bozduğunu belirten başkan; Erzurumspor haberinin de kendisini üzdüğünü ifade etti.

Henüz korona virüs testinin yapılmadığı futbol kulüplerinin bulunduğu ifade eden başkan; Boluspor olarak durumlarının iyi olduğunun da altını çizdi. Maçların nasıl ve hangi şekilde oynanacağına dair endişelerinin bulunduğunu ifade eden başkan; bu durumun kendilerini huzursuz ettiğini de belirtti.

Güncel Yazılar