Bolusporlu kaleci Orlando

Bolusporlu Kaleci Orlando Takımda Kaldı

Bu sezon gösterdiği performansla olumlu bir grafik sergileyen Bolusporlu kaleci Orlando, takımından ayrılmadı. Bu kapsamda yetenekli kalecinin menajeri olan Tekin Birinci, yapmış olduğu açıklamada Orlando ile Boluspor takımının sözleşmeleri uzattıklarını ifade etti.

Menajer Tekin birinci bir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yetenekli kalecinin takımında kaldığını ifade etti. Orlando’nun takımında kalması; Boluspor takımını da memnun ettiği ifade ediliyor. Yetenekli kalecinin de sözleşmenin uzatılmasından memnun olduğu ifade ediliyor.

Bolusporlu Kaleci Orlando da Memnun

Özellikle performansıyla ilgiyi üzerine çeken Bolusporlu Kaleci Orlando, takımında kaldı. Oynamış olduğu karşılaşmalarda yaptığı etkili kurtarışlarla ön plana çıkan Orlando, farklı takımların da gündeminde yer alıyordu. Böylece 2021 yılı sezonunun sonuna kadar Orlando da takımında kalmış oldu.

Öte yandan Boluspor takımının da korona virüs süreci sonrasında maçların yeniden başlayacak olması nedeniyle ile antrenmanlarına başladı. Takım oyuncunun tamamının katılım gösterdiği antrenmanların oldukça etkili bir şekilde geçtiği de ifade ediliyor. Böylece Bolu temsilcisi takımın, ligdeki iddiasına devam etmesi planlanıyor.

Güncel Yazılar