Boluspor transfer

Boluspor Transfer Rotası Norveç’te

Türkiye’de liglerin yeninden başlayacak olması sonrasında futbol takımları da transfer çalışmalarına hız verdi. Boluspor transfer çalışmalarına erken bir dönemde başlayarak, etkili futbolcuları transfer etmeyi planlıyor. Bu kapsamda transfer rotasını Norveç’e çeviren Boluspor’un; Mesut Can’ı kadrosuna katmayı istiyor.

Norveç liginde forma giyen Mesut Can etkili oyunuyla göz dolduruyor. Bu durum ülkemizden de pek çok takımın bu yetenekli oyuncuyu transfer etmeye çalışmasına neden oluyor. Özellikle Boluspor futbol takımı transfer dönemi içerisinde Mesut Can’ı renklerine bağlayarak, kadrosunu güçlendirmeyi istiyor.

Boluspor’un Mesut Can Planı

Gelecek sezon itibariyle kadrosunu şimdiden şekillendirmeyi isteyen Boluspor transfer çalışmasına da hız vermiş durumda. Bu kapsamda Bolu temsilcisi takımın son gözdesinin Norveç Liginde forma giyen Mesut Can olduğu ifade ediliyor. 1991 yılı doğumlu olan yetenekli futbolcunun etkili performansıyla göz doldurduğu da ifade ediliyor.

Boluspor takımının transfer etmeyi planladığı Mesut Can; toplam 22 maçta forma giyerek 6 gol de kaydetmeyi başarmış bulunuyor. Bu doğrultuda yetenekli futbolcuyla Boluspor haricinde Erzurumspor’un da ilgilendiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar