Boluspor antrenman

Boluspor Antrenman Programına Devam Ediyor!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Boluspor antrenman programına hız kesmeden devam ediyor. Bilindiği üzere korona virüs sürecinde futbol takımları futbolcularına ev izni vermişti. Bu dönemde futbolcular çalışmalarına evden bireysel olarak devam ediyordu. Ancak liglerin açılacak olması kararı sonrasında futbolcular da artık tesislerde antrenman yapmaya başlamıştı.

Korona virüs sürecinde antrenmanlarını tesislerde yapmaya başlayan Boluspor, antrenman programına devam ediyor. Bu kapsamda futbolcuların morallerinin de oldukça yüksek olduğu ifade ediliyor. Bundan dolayı takımın antrenman programına da ara vermeden devam ettiği ifade ediliyor.

Son 6 Haftanın Hazırlıkları Başladı!

Bilindiği üzere 1. Ligde sezonun tamamlanmasına sadece 6 hafta kalmıştı. Bu kapsamda Boluspor antrenman programına 6 haftalık kalan kısmı tamamlamak için yapıyor.  Kulüp tesislerinde yapılan antrenman çalışmalarının oldukça verimli geçtiği de ifade ediliyor.

Boluspor takımı ve teknik ekibin kalan 6 maçtan başarılı sonuçlar alabilmek için etkili bir çalışma yaptıkları biliniyor. Takımın Karaçayır Mahallesindeki tesislerinde etkili bir antrenman programının başlatıldığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar