Boluspor antrenman

Boluspor Tedbirlere Uyarak Çalışıyor

Korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde hareket eden Boluspor antrenman sürecine hız kesmeden devam ediyor. 12 Haziran tarihi itibariyle liglerin başlayacak olması sonrasında çalışmalarına hız veren Boluspor futbol takımı, antrenman çalışmalarına korona virüs tedbirlerine uyarak devam ediyor.

Ligde topladığı 25 puanla 15. Sırada yer alan Boluspor takımı kalan maçlarını kazanarak, düşme potasından uzak kalmak istiyor. Küme düşme potasına oldukça yakın olan Bolu temsilcisi takımın, tüm antrenman çalışmalarını son 6 maçını kazanmak üzere şekillendirdiği de biliniyor.

Boluspor Sıkı Çalışıyor

Boluspor antrenman programını teknik direktör Fırat Gül öncülüğünde şekillendiriyor. 1. Lig mücadelelerini etkili bir şekilde ortaya koymak noktasında çalışmasını ortaya koyan Boluspor takımı, bu sayede ligde etkili bir oyun da ortaya koymayı hedefliyor. Öte yandan takımın korona virüs testinden geçirildiği ve test sonuçlarının da negatif olduğu ifade ediliyor.

Karaçayır tesislerinde çalışmalarına devam eden Boluspor antrenmanlarına yoğun bir tempoda devam ediyor. Yapılan antrenman çalışmalarına ise korona virüs tedbirlerinden dolayı özellikle sosyal mesafe kuralına dikkat edildiği açıklanıyor.

Güncel Yazılar